Rimantas Juškaitis

Apie autorių:

Rimantas Juškaitis – iliustruotojas įkvėpimo ieškantis gamtos formose ir miesto kultūros įvaizdžiuose. Jo akį labiausiai traukia gyventojai, kurie vėliau kūriniuose įsikūnija įvairiuose personažuose. Kūrybiniame procese Rimantas vertina atsitiktinumus ir improvizaciją, todėl savo stilių apibūdina kaip eklektišką bei kintantį. Jo kūriniai – tai realizmo ir abstrakčios raiškos, skaitmeninės ir analoginės estetikos derinys.

 

Darbo aprašymas:

„The Art of Walking“ – tai pusiausvyros palaikymas:  vaikščiojimu ant ribos tarp ramybės ir nuotykių, tvarkos ir chaoso, norų ir galimybių. Balansavimas ant dviejų kojų – tai gyvenimo kelio metafora, kur kiekvienas žingsnis yra mažas sprendimas, daromas vadovaujantis įpročiais, nuojauta ar išskaičiavimu. Taip pamažu formuojama asmeninė trajektorija, o tuo pačiu – ir asmenybė.

Šiame darbe įkūnijamas keliautojo motyvas. Su kiekvienu jo žingsniu ateitis tampa praeitimi, o dabarties momentas kybo nuolatinėje nesvarumo būsenoje tarp prisiminimų ir lūkesčių. Čia nėra linijinio pasakojimo, jis atsiras tik retrospektyvoje sujungus ryškiausius taškus. Šis vaizdinys – tai akimirka čia ir dabar, be prieš akis atsiveriančių plačių horizontų ar jau nueito kelio vaizdų. O ir pats keliautojas – tik margas atspindys vandens paviršiuje, šios kelionės detales užpildyti paliekantis žiūrovo fantazijai.

 

Autoriaus portfolio:

https://www.behance.net/mrRJ

 

Balsavimas:

Date: